Довідка про відсутність водійського посвідчення

Довідка про відсутність водійського посвідчення (про те що не знайдено записів про видачу “водійських прав”) надається сервісним центром МВС України Національної автоматизованої системи та містить інформацію щодо дата та номеру водійського посвідчення, виданого особі, водійського стажу, відкритих категорій і т.і.

В Україні ця довідка видається на вимогу Сервісним центром Міністерства Внутрішніх Справ, з підписом Керівника Сервісного центру та Печаткою.

Київський Центр Легалізації має можливість отримати Довідки про відсутність водійського посвідчення з МВС України БЕЗ ВАШОЇ ПРИСУТНОСТІ

Порядок оформлення Довідки про відсутність водійського посвідчення

  1. Для замовлення довідки необхідно вислати на емейл klc@klc.kiev.ua якісну скановану копію внутрішнього паспорту України – 1,2 розвороти, розворот з пропискою + адреса для відправки довідки, ім’я і номер тел.получателя.

  2. Після надання зазначеної вище інформації на емейл клієнта висилаємо рахунок на оплату довідки (апостиля, перекладу та доставки – якщо потрібно).

  3. Способи оплати тут https://www.klc.kiev.ua/ua/payments/. Оберіть зручний для Вас спосіб та ми надішлемо рахунок з відповідними реквізитами на оплату

  4. Після отримання оплати за рахунком оформляємо замовлення довідки

  5. Після повної підготовки довідки і перед відправкою на направляємо скановану копію на емейл клієнта

  6. Відправляємо довідку службою доставки (яка була заздалегідь узгоджена) на адресу клієнта або видаємо в нашому офісі особі, зазначеній при оформленні замовлення.

Довідка про відсутність водійського посвідчення з МВС України


"Довідка про водійське посвідчення - УКР"

Апостиль на Довідку про відсутність водійського посвідчення


Апостиль МЗС на Довідку про водійське посвідчення УКР – копія