Апостиль Довіреності з США. Апостиль Заяви, Афідевіта, нотаріальних документів з США

Доручення, Заява, Аффідевіт, Згода батьків, листи, звернення і інші документи, які були оформлені у нотаріуса в США, вимагають апостилювання для їх подальшого застосування на території України.

Часто потрібно апостилювати фінансові документи з США, документи про власність на території США, податкову форму 1040, виписки з банку США.

Для цього на оригінал документу, засвідченого у нотаріуса США необхідно отримати Апостиль США, перекласти на українську мову і засвідчити переклад у нотаріуса України.

Чому ми?

Наша компанія має великий досвід в отриманні Апостиля на американські Довіреності, Заяви, нотаріальні копії документів, займаємося цим напрямком без посередників більше 10 років. Ми виконуємо цю роботу повністю, видаємо замовнику готовий документ – з Апостілем, і за бажанням замовника, з перекладом і нотаріальним засвідченням перекладу.

Апостиль на Довіреність, Заяву, Афідевіт з США

У різних Штатах США процедура апостилювання документів, оформлених у нотаріуса, може відрізнятися. Якщо документ вже оформлений у нотаріуса і ще знаходиться на території США, на цьому етапі для клієнтів, зацікавлених в отриманні Апостиля США, ми зазвичай пропонуємо переслати документ по США на адресу нашого офісу. Таким чином ми можемо апостилювати документ в США і вислати в Україну або іншу країну – економимо час і витрати клієнта на доставку документа назад в США для процедури апостилювання.

Якщо Ваша Довіреність, Заява, Аффідевіт, Згода батьків – вже засвідчена у нотаріуса США, для розрахунку вартості і строків отримання апостилю США Ви можете вислати копію документа

на Viber / WhatsApp +38 099 337 3951 або на e-mail klc@klc.kiev.ua

Зазвичай Ви отримуєте відповідь відразу, Вам буде запропоновано декілька варіантів виконання – терміновий, коли це можливо, або стандартний.


Процедура отримання Апостиля США:

Заповніть форму на сайті або надішліть копію на e-mail. У відповідь ми запропонуємо декілька варіантів виконання замовлення – терміновий, коли це можливо, або стандартний

Після вибору варіанту, надсилаєте / передаєте оригінал документу на адресу нашого офісу

Отримуємо оригінал документу і направляємо рахунок на передоплату в розмірі половини від суми замовлення, після зарахування платежу починаємо процесс

Надсилаємо скановану копію документа з Апостилем США на e-mail та рахунок на суму остаточного платежу з урахуванням доставки на Вашу адресу

Після зарахування оплати відправляємо оригінал документа на Вашу адресу або видаємо в нашому київському офісі

Вартість Апостиля на Довіреність / Заяву / Афідевіт, документ оформлений у нотаріуса США

(на прикладі документів з деяких Штатів)

US Apostille PoA – УКРР

Зразки Апостиля різних Штатів США