Cвідоцтво про розірвання шлюбу

Повторне Свідоцтво про Розірвання Шлюбу: поновлення, витребування, отримання копії, дублікату

(Тільки для документів, виданих в Україні після 1947 р. по теперішній час)

Документи, видані на території України до 1947 р. передані на зберігання до відповідних обласних архівів – ми не надаємо послуг з отримання документів з архівів, контактні дані архівів можете знайти в інтернеті самостійно

В яких випадках потрібне отримання повторного Свідоцтва про Розірвання Шлюбу?

 • під час подачі документів до установ іноземних держав найчастіше потрібне Свідоцтво про Розірвання Шлюбу з датою видачі не більше 3-6 місяців

 • якщо Свідоцтво про Розлучення необхідно підготувати для дії в іншій країні – поставити Апостиль або легалізувати в МЗС України, МінЮсті України та здійснити Консульскую Легализацию у посольстві

 • якщо Свідоцтво про Розірвання Шлюбу видано за часів УРСР, а необхідно Свідоцтво про Розірвання Шлюбу нового зразка українською мовою

 • якщо оригінал Свідоцтва про Розірвання Шлюбу загублений або пошкоджений

 • якщо Свідоцтво про Розірвання Шлюбу вкртите захисною плівкою (заламіноване) або містить сторонні позначки / штампи

Хто може звернутися за отриманням дубліката Свідоцтва про Розірвання Шлюбу?

За повторним свідоцтвом про Розірвання Шлюбу до нас може звернутися один з подружжя.

АЛЕ! Перший примірник Свідоцтва про Розірвання Шлюбу можливо отримати тільки особисто колишньому чоловікові / дружині і тільки в відділі РАЦС, в якому було складено актовий запис про розірвання шлюбу. Це пов’язано з тим, що потрібно особистий підпис колишнього чоловіка / дружини в актовому записі.

Як отримати дублікат Свідоцтва про Розірвання Шлюбу?

Ви можете звернутися до відділу РАЦС за місцем розірвання шлюбу або за місцем проживання і отримати повторне Свідоцтво про Розірвання Шлюбу особисто. У цьому випадку будьте готові витратити на чергу в РАЦСі, оплату квитанцій в банку деякий час – від декілька годин до декількох днів.

Або Ви можете Заповнити Форму замовлення на Отримання дубліката Свідоцтва про Розірвання Шлюбу. Ми можемо отримати повторне Свідоцтво про Розірвання Шлюбу в будь-якому місті / населеному пункті України.

Ми опрацюємо ваш запит протягом 1-2 годин робочого часу, відповімо повідомленням на емейл або зазначеним у заявці контактам і можемо починати процес поновлення/витребування Свідоцтва про Розірвання Шлюбу. Зазвичай витребування повторного Свідоцтва займає 5-7 робочих днів. Після цього ми готові видати його в нашому офісі або відправити поштою або кур’єрською поштою на адресу в Україні або за кордон.

Чи можна отримати Свідоцтво про Розірвання Шлюбу, якщо розірвання шлюбу було на підставі Рішення Суду?

При розлученні через суд до 27.07.2010 р. була передбачена обов’язкова процедура реєстрації розірвання шлюбу в органах РАГС з подальшою видачею Свідоцтва про Розірвання Шлюбу. Тобто сторони мали на руках два документи, що підтверджують факт розірвання шлюбу – Рішення суду про розірвання шлюбу (з Суду) і Свідоцтво про Розірвання Шлюбу (з РАЦС). Відповідно в даному випадку можливе отримання повторного Свідоцтва про Розірвання Шлюбу.

З 27.07.2010 року в Україні набрали чинності зміни в законодавстві, в зв’язку з якими було відмінено необхідність реєстрації факту розірвання шлюбу в РАЦСі після винесення судом Рішення суду про розлучення. Відповідно, тепер колишнє подружжя підтвердити факт розлучення можуть тільки Рішенням суду. Свідоцтво про Розірвання Шлюбу під час розлучення через суд не видається, в зв’язку з чим неможливо отримати і повторне Свідоцтво про Розірвання Шлюбу.

Що необхідно для отримання копії Свідоцтва про Розірвання Шлюбу?

Необхідно заповнити Форму замовлення або надаіслати наемейл klc@klc.kiev.ua наступну інформацію:

 • Прізвище, ім’я, по батькові подружжя документа українською мовою

 • Дата і місце розірвання шлюбу


Requesting a copy from ZAGS Ukraine - ukr lang

Як проходить процес отримання дубліката Свідоцтва про Розірвання Шлюбу?

 • відправка замовником Форми з сайту або на емейл klc@klc.kiev.ua

 • повідомлення з нашого боку про умови, вартість і терміни витребування Свідоцтва про Розірвання Шлюбу, надання зразка довіреності для процесу

 • реєстрація замовлення після отримання оригіналу довіреності

 • отримання дубліката свідоцтва

 • відправка сканованою копії документа на емейл замовника

 • Після оплати залишка суми замовлення видача готового документа в нашому офісі або відправка поштою або кур’єрською службою на адресу в Україні або за кордон.

Поновлення Свідоцтва про Розірвання Шлюбу з України для дії в зарубіжних країнах.

Якщо Вам необхідний дублікат Свідоцтва про Розірвання Шлюбу для надання до установ іноземних держав, у замовленні на отримання дубліката Свідоцтва про Розірвання Шлюбу вкажіть для якої країни це свідоцтво необхідно, тоді ми підготуємо повторне свідоцтво з урахуванням вимог – зі штампом «Апостиль» або з печатками легалізації МЗС України та Консульської Легалізації Свідоцтва про Розірвання Шлюбу.

Найчастіші питання

Я громадянин Німеччини, але розлучився в Україні при УССР- як мені отримати Свідоцтво про Розірвання Шлюбу?

Повторне Свідоцтво про Розірвання Шлюбу може отримати громадянин будь-якої країни, якщо шлюб зареєстровано в Україні і в відділі РАЦС України було складено актовий запис про Розірвання Шлюбу.

Заповніть форму замовлення щоб отримати дублікат Свідоцтва про Розірвання Шлюбу протягом 5-7 робочих днів.

Чи можна поставити апостиль на нотаріальну копію Свідоцтва про Розірвання Шлюбу?

Якщо Ваш екземпляр Свідоцтва про Розірвання Шлюбу виданий до 24 серпня 1991 року, то в даному випадку Апостиль можливо поставити виключно на нотаріально засвідчену копію цього Свідоцтва.

Важливо: при цьому Апостиль засвідчує підпис і печатку нотаріуса, яка посвідчила вірність копії оригіналу документа, але не справжність самого оригіналу Свідоцтва.

Найчастіше під час подачі документів до установ зарубіжних держав потрібен Апостиль на оригінал Свідоцтва про Розірвання Шлюбу, коли Апостиль засвідчує справжність підпису керівника та печатку відділу РАЦС, що видав свідоцтво про Розірвання Шлюбу. Для цього потрібно отримати повторне Свідоцтво про Розірвання Шлюбу і на нього проставити Апостиль

Чи можна отримати дублікат Свідоцтва про Розірвання Шлюбу батьків?

Діти можуть отримати Витяг з реєстру про Розірвання Шлюбу батьків за умови надання документів, що підтверджують родинні стосунки. Ви можете подати заявку на отримання дубліката Свідоцтва про Розірвання Шлюбу Ваших батьків.

Чи можна отримати дублікат Свідоцтва про Розірвання Шлюбу померлого родича?

За умови надання документів, що підтверджують родинні стосунки по прямій лінії, Ви можете подати заявку на отримання Витягу з реєстру про Розірвання Шлюбу Вашого родича, якого немає в живих.

Що робити, якщо загублено Свідоцтво про Розірвання Шлюбу?

В цьому випадку просимо заповнити форму замовлення на сайті або відправити дані на наш емейл.

Чи потрібно Свідоцтво про Розірвання Шлюбу, видане в Україні, засвідчувати апостилем?

Необхідність отримання апостилю на Свідоцтво про Розірвання Шлюбу залежить від того, в якій країні Ви будете даний документ використовувати.

Для подання до установ інших країн-учасниць Гаазької конвенції потрібне отримання апостилю на Свідоцтві про Розірвання Шлюбу, яке було видано в Україні.

Для використання в Україні Апостиль на вашому українському свідоцтві про Розірвання Шлюбу не потрібен.

Для використання в країнах, з якими Україна підписала міжнародні договори про правову допомогу Апостиль на даний момент також не потрібен.

Чи можна отримати в Україні свідоцтво про Розірвання Шлюбу міжнародного зразка?

На даний момент в Україні не видається Свідоцтво про Розірвання Шлюбу міжнародного зразка (на 4х мовах). Свідоцтва про Розірвання Шлюбу в Україні нового зразка видаються українською мовою на сіро-блакитному бланку з печатками відділів та управлінь ЗАГС, підпорядкованих Міністерству Юстиції України.

Для того, щоб Свідоцтво про Розірвання Шлюбу набуло юридичну силу в країні, до установ якої подається, воно повинно бути належним чином легалізовано в Україні.

Можете відправити форму замовлення або зв’язатися з нашими консультантами за контактами, вказаними на сайті, ми надамо всі покрокові інструкції з підготовки Вашого Свідоцтва про Розірвання Шлюбу для конкретної країни.

Якою мовою видають нове свідоцтво про Розірвання Шлюбу?

Свідоцтва про Розірвання Шлюбу в Україні нового зразка видаються українською мовою на сіро-блакитному бланку з печатками відділів та управлінь ЗАГС підпорядкованих Міністерству Юстиції України.

Чи потрібно здавати старе Свідоцтво про Розірвання Шлюбу під час отримання повторного свідоцтва?

Під час отримання дубліката Свідоцтва про Розірвання Шлюбу в Україні нового зразка здавати старе свідоцтво не потрібно – воно є дійсним на території України.

Скільки копій свідоцтва про Розірвання Шлюбу можна отримати?

Кількість копій Свідоцтва про Розірвання Шлюбу, яке можна отримати – не обмежена законом і інструкціями.

Чи можна отримати повторне свідоцтво про Розірвання Шлюбу в консульстві України?

Ви можете витребувати повторне Свідоцтво про Розірвання Шлюбу через консульство України. Найчастіше дані процеси займають від 6 місяців і більше.