Свідоцтво про Розірвання Шлюбу в США.

Рішення Суду США про розлучення

У випадках, коли оригінал Свідоцтва про Розірвання Шлюбу загублений, або пошкоджений, або Сертифікат про розлучення було видано для використання тільки на території США, може знадобитися отримання дубліката / копії Свідоцтва про Розірвання Шлюбу / Рішення Суду з Апостилем.

Як правило, це займає більше часу, ніж просто Апостиль. Процедура отримання дубліката / копії Свідоцтва про Розірвання Шлюбу, виданого на території США в різних Штатах США може відрізнятися за процедурою, за термінами і за вимогами до надання підтверджуючих документів.

Є Штати, в яких Свідоцтво про РозірванняШлюбу з Health Department або Vital Statistics не передбачено, в цих Штатах видається тільки Рішення Суду США про розірвання Шлюбу. В інших Штатах передбачена видача та Свідоцтва про Розірвання Шлюбу і Рішення Суду.

Чому ми?

Наша компанія має великий досвід в отриманні Свідоцтв / Сертифікатів / Рішень Суду про Розірвання Шлюбу з США з Апостилем, займаємося цим напрямком без посередників більше 10 років. Ми виконуємо цю роботу повністю, видаємо замовнику готовий документ – з Апостилем, перекладом і нотаріальним засвідченням перекладу.

Отримати Свідоцтво про Розірвання Шлюбу США з Апостилем

Процедура отримання Свідоцтва про Розірвання Шлюбу з США с Апостилем:

Заповніть форму на сайті або надішліть копію на e-mail. У відповідь ми запропонуємо декілька варіантів виконання замовлення – терміновий, коли це можливо, або стандартний

Після вибору варіанту, висилаєте на e-mail копії документів, що підтверджують особу. У деяких випадках може знадобиться довіреність або нотаріальна заява на видачу дубліката документа

Направляємо рахунок на часткову передоплату, після зарахування платежу приступаємо до роботи

Надсилаємо скановану копію документа з Апостилем США на e-mail та рахунок на суму остаточного платежу з урахуванням доставки на Вашу адресу

Після зарахування оплати відправляємо оригінал документа на Вашу адресу або видаємо в нашому київському офісі

Вартість отримання Свідоцтва / Рішення Суду про Розірвання Шлюбу з США з Апостилем

(на прикладі документів з деяких Штатів)

US Divorce Certificate + US Apostille – УКРР

Якщо Вам не потрібно отримувати дублікат, а потрібно тільки Апостиль на Свідоцтво про Розірвання Шлюбу / Рішення Суду з США, перейдіть на цю сторінку: