Довідка з РАЦС про реєстрацію Шлюбу

Довідка з РАЦС про реєстрацію Шлюбу

Витяг з Реєстру РАЦС з підтвердженням дошлюбного прізвища

Довідка із РАЦС про реєстрацію Шлюбу із зазначенням відомостей про іншого з подружжя

(тільки для документів, виданих в Україні після 1947 р. дотепер)

Документи, видані на території України до 1947 р., передані на зберігання у відповідні обласні архіви – ми не надаємо послуг з отримання документів з архівів, контактні дані архівів можете знайти в інтернеті самостійно

У яких випадках потрібне отримання Витягу про Шлюб?

 • Якщо шлюб розірвано і необхідно підтвердити факт реєстрації шлюбу, прізвище до шлюбу тощо

 • Під час подачі документів до установ іноземних держав часто потрібна Довідка/Витяг про реєстрацію Шлюбу з датою видачі не старше 3-6 місяців

 • Якщо Витяг про реєстрацію Шлюбу необхідно підготувати для дії в іншій країні – поставити апостиль або легалізувати в МЗС України, МінЮсті України та виконати консульську легалізацію у посольстві

 • Якщо Витяг про реєстрацію Шлюбу видана за часів СРСР, але необхідна Довідка про реєстрацію Шлюбу нового зразка українською мовою

 • Якщо Довідка про реєстрацію Шлюбу покрита захисною плівкою (заламінована) або містить сторонні позначки/штампи

Хто може звернутися за отриманням Витягу з Реєстру РАЦС про шлюб із підтвердженням дошлюбного прізвища?

За повторним Свідоцтвом про Шлюб до нас може звернутися один із подружжя або діти подружжя від цього шлюбу.

Як отримати Витяг з Реєстру РАЦС про шлюб із підтвердженням дошлюбного прізвища?

Ви можете звернутися до відділу РАЦС за місцем реєстрації шлюбу або реєстрації за місцем проживання та отримати Витяг особисто. В цьому випадку будьте готові витратити на черги у РАЦСі, оплату квитанцій у банку деякий час – від кількох годин до кількох днів.

Або Ви можете Заповнити заявку на нашому сайті на Отримання Довідки (Витягу) з Реєстру РАЦС про шлюб з підтвердженням дошлюбного прізвища в будь-якому РАЦСі України. Тобто, ми можемо отримати цей документ в будь-якому місті / населеному пункті України.

Ми опрацюємо ваш запит протягом 1-2 годин робочого часу, відповімо повідомленням на емейл або вказаним у заявці контактам і можемо приступати до процесу витребування Виписки. Зазвичай витребування цього Витягу/Довідки з Реєстру РАЦС Довідка про реєстрацію Шлюбу займає близько 5 робочих днів. Після цього ми готові видати його в нашому офісі або надіслати поштою чи кур’єрською поштою на адресу в Україні чи за кордон.

Що необхідно для отримання Витягу з Реєстру РАЦС про шлюб з підтвердженням дошлюбного прізвища?

Необхідно заповнити Форму Заявки на нашому сайті або надіслати на емейл klc@klc.kiev.ua наступні дані:

 • Прізвище, Ім’я, по батькові подружжя українською

 • Дата та місце реєстрації шлюбу


Requesting a copy from ZAGS Ukraine

Як виглядає процес отримання Витягу з Реєстру РАЦС?

 • відправка замовником заявки на сайті або на наш емейл klc@klc.kiev.ua

 • повідомлення з нашого боку про умови, вартість та терміни витребування Витягу з Реєстру РАЦС, надання зразку довіреності для процесу

 • реєстрація замовлення (після отримання оригіналу довіреності)

 • отримання Витягу з Реєстру РАЦС (надсилаємо Вам сканкопію нового свідоцтва)

 • відправлення сканованої копії документа на Ваш емейл. Оплата решти суми замовлення. Видача готового документа в нашому офісі або надсилання поштою чи кур’єрською поштою на адресу в Україні чи за кордон.

Отримання Витягу з Реєстру РАГС про шлюб з підтвердженням дошлюбного прізвища з України для дії в зарубіжних країнах

Якщо Вам потрібна Довідка (Витяг) з Реєстру РАЦС про шлюб з підтвердженням дошлюбного прізвища для надання в установи іноземних держав, у заявці на отримання дубліката Свідоцтва про Шлюб вкажіть для якої країни це свідоцтво необхідно, тоді ми підготуємо повторне свідоцтво з урахуванням вимог – зі штампом. «Апостиль» або з печатками легалізації МЗС України та Консульської Легалізації Свідоцтва про Шлюб

Найпоширеніші запитання

Я гражданка Украины, но сейчас проживаю в Швейцарии и хочу зарегистрировать брак здесь.

Для регистрации брака в швейцарском ЗАГСе требуют подтвердить связь фамилии из моего свидетельства о рождении и мою фамилию на данный момент. Я меняла фамилию в первом браке и при разводе осталась на фамилии первого мужа. Свидетельство о браке у меня забрали в украинском ЗАГСе при разводе. Как мне подтвердить связь фамилий?

В этом случае необходимо получить Выписку (Извлечение) из Реестра ЗАГС о браке с подтверждением добрачной фамилии. В выписке указывается информация из Свидетельства о браке, указываются ФИО супругов до и после регистрации брака, данные о расторжении брака (если эти данные внесены в актовую запись).

Заполните заявку чтобы получить Выписку (Извлечение) из Реестра ЗАГС о браке в течение 5-7 рабочих дней.

Нужно ли мне получать Справку о подтверждении добрачной фамилии для нового брака, если у меня при разводе в ЗАГСе не забрали Свидетельство о браке?

По инструкциям ЗАГС Украины после расторжения брака Свидетельство о браке теряет силу и Вам для подтверждения фамилии до брака необходимо получать получить Выписку (Извлечение) из Реестра ЗАГС о браке с подтверждением добрачной фамилии.

Заполните заявку чтобы получить Выписку (Извлечение) из Реестра ЗАГС о браке в течение 5-7 рабочих дней.

Мой первый муж умер. Для регистрации нового брака можно ли предоставить только свидетельство о его смерти и свидетельство о браке?

По инструкциям ЗАГС Украины после смерти одного из супругов Вам для подтверждения фамилии до брака необходимо получать получить Выписку (Извлечение) из Реестра ЗАГС о браке с подтверждением добрачной фамилии.

Заполните заявку чтобы получить Выписку (Извлечение) из Реестра ЗАГС о браке в течение 5-7 рабочих дней.

Как получить Справку о подтверждении добрачной фамилии из Донецка, Луганска, Крыма?

В этом случае просим Заполнить заявку на сайте или отправить данные на наш емейл.

Проверку наличия записи о Браке в реестре и возможности получить Справку о Регистрации Брака на украинском языке с государственными печатями Украины проводим бесплатно. Получение Справки о Регистрации Брака занимает около 5 рабочих дней.

Можно ли поставить апостиль на нотариальную копию Выписки (Извлечения) из Реестра ЗАГС о браке с подтверждением добрачной фамилии?

Апостиль ставится на оригинал Выписки (Извлечение) из Реестра ЗАГС о браке с подтверждением добрачной фамилии

Можно ли получить Выписку (Извлечение) из Реестра ЗАГС о браке с подтверждением добрачной фамилии родителей?

Дети могут получить Извлечение /выписку/вытяг из Реестра ЗАГС о браке родителей при предоставлении документов, подтверждающих родство. Вы можете подать заявку на получение дубликата Свидетельства о Браке Ваших родителей.

Можно ли получить Справка о Регистрации Брака с указанием национальности супругов (как это было указано в Свидетельстве о Браке, выданном в СССР?

В этом случае необходимо получать полное Извлечение /выписку/вытяг из Реестра ЗАГС о Браке, в данной выписке может быть указана национальность (этническая) супругов, если на момент составления актовой записи о Браке такая информация была внесена.

Что делать, если утеряна Справка о Регистрации Брака?

В этом случае просим Заполнить заявку на сайте или отправить данные на наш емейл.

Нужно ли Справку о Регистрации Брака, выданную в Украине, заверить апостилем?

Необходимость получения Апостиля на Справку о Регистрации Брака зависит от того, в какой стране Вы будете данный документ использовать.

Для предъявления и подачи в органы других стран-участниц Гаагской конвенции требуется получение Апостиля на Свидетельстве о Браке, которое было выдано в Украине.

Для использования в Украине Апостиль на справке о Браке не требуется.

Для использования в странах, с которыми Украина подписала международные договора о правовой помощи Апостиль на данный момент также не требуется.

На каком языке выдают Справка о Регистрации Брака?

Выписки (Извлечения) из Реестра ЗАГС о браке с подтверждением добрачной фамилии выдаются на украинском языке на голубом бланке с печатями отделов и управлений ЗАГС подчиненных Министерству Юстиции Украины.

Можно ли получить Справку о Регистрации Брака в консульстве Украины?

Да, Вы можете истребовать Справку о Регистрации Брака через консульство Украины. Чаще всего данные процессы занимают от 6 месяцев и более.